Rejestrator w ramce

 

Rejestrator samochodowy KARMAX DVR PARKING z kamerą w ramce

Rejestrator samochodowy KARMAX to sprzęt wysokiej klasy zapewniający bezpieczeństwo na drodze. Pomoże nam zapobiec ewentualnej kolizji, a także pozwoli na nagranie przebytej trasy.

 

Pełna kontrola i wysoka jakość

Nasz rejestrator pozwala na nagrywanie w rozdzielczości 1980x1080 pikseli za pomocą najnowszego obiektywu składającego się z 6 warstw szkła. Posiada on także wbudowany mikrofon, zapewniając najwyższą jakość zarówno dźwięku, jak i obrazu. Od teraz możemy mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się po obu stronach pojazdu dzięki kamerze cofania wbudowanej w tablicę rejestracyjną z tyłu. Zapewnia ona widoczność pod kątem 100 stopni, podczas gdy z przodu uzyskujemy zakres 150 stopni. Zatłoczone parkingi w centrum miasta nie będą już dla nas problemem.

 

Rejestrator działa – my skupiamy się na jeździe

Rejestrator wyposażony jest w funkcję wygaszania ekranu. Możemy w jego menu ustawić czas, po którym urządzenie samoczynnie wyłączy podgląd, tym samym nie odwracając naszej uwagi od jazdy. Jest to szczególnie ważna opcja dla mniej doświadczonych kierowców.

 

Kamera z tyłu pojazdu jest wodoszczelna – oznacza to, że będzie działała niezależnie od warunków panujących na jezdni. W przypadku zderzenia, hamowania awaryjnego, przechylenia pojazdu lub innego zagrożenia na drodze czujnik wstrząsów G-SENSOR automatycznie zabezpieczy wszystkie nagrania przed uszkodzeniem lub w trakcie zdarzenia. Nie musimy więc obawiać się o utratę elementarnych materiałów niezbędnych dla rzeczoznawczy czy też organów ścigania.

 

Łatwy montaż, intuicyjna obsługa

Urządzenie posiada wbudowany język polski, co znacznie ułatwia jego obsługę. Montaż zajmuje zaledwie chwilę – za pomocą specjalnych uchwytów mocujemy rejestrator na lusterku wstecznym. Wykonane są one z elastycznego materiału pozwalającego na bezproblemowe założenie go w dowolnym aucie.

 

Kamera DVR Parking Mirror View nagrywa obraz w pętli, co oznacza, że jej pamięć nie wymaga regularnego czyszczenia lub przenoszenia zapisanych plików na dysk komputera. Unikniemy w ten sposób sytuacji, w której urządzenie nie byłoby przygotowane do jazdy, nie posiadając wystarczającej ilości miejsca na nowe nagrania.Wszystko to sprawia, że rejestrator KARMAX jest bardzo intuicyjny w obsłudze. My skupiamy się na jeździe – resztą zajmuje się kamera.

 

Po wrzuceniu biegu wstecznego włączy się automatycznie kamera z tyłu pojazdu, podświetlając obszar za samochodem za pomocą czterech diod. Nie musimy więc przed każdym manewrem zmieniać ustawień, koncentrując się całkowicie na prowadzeniu auta. Dzięki temu bez problemu zaparkujemy w nawet najmniejszej przestrzeni i przy niewielkiej ilości światła, nie martwiąc się, że w coś uderzymy.

 

Dyskretny wygląd

Nasz samochód nie musi już wyglądać jak kokpit statku kosmicznego. Montowanie kamer na przyssawkę to już przeszłość. Rejestrator KARMAX jest umieszczony na przednim lusterku, nie odwraca uwagi kierującego pojazdem, jak i nie kusi ewentualnego złodzieja – możemy go więc zostawić bezpiecznie w aucie na noc. Od tej pory nie musimy pamiętać o demontażu rejestratora, gdy wychodzimy z samochodu i martwić się, czy nie będzie to zbyt wielka pokusa do włamania. Dla spokoju właściciela, kamera wyposażona jest w detektor ruchu – nagra wszystko, co znajdzie się w jej zasięgu, gdy nie będzie nas w środku.