Radio samochodowe

 

Stacja multimedialna KARMAX GPS 2DIN + kamera cofania

 

Wielofunkcyjna stacja multimedialna KARMAX GPS 2DIN to radio FM, nawigacja GPS, a także zestaw głośnomówiący i odtwarzacz multimediów w jednym. Dzięki niemu możemy słuchać naszej ulubionej muzyki, włączyć pasażerom film czy bezpiecznie dotrzeć do celu przy użyciu jednej z wielu map iGO z Polski i Europy.

 

Wszystkie multimedia w zasięgu ręki

KARMAX GPS 2DIN to urządzenie pozwalające na słuchanie radia, ale przede wszystkim na odtwarzanie własnych multimediów, posiada bowiem wiele wbudowanych wejść. Podłączymy do niego wzmacniacz, tuner telewizji cyfrowej czy smartfon. Z kolei złącze USB pozwoli na użycie karty pamięci lub pendrive’a. Od teraz możemy mieć swoją playlistę zawsze pod ręką, gdy tylko najdzie nas ochota na słuchanie muzyki, a nasi pasażerowie w spokoju obejrzą ulubiony film lub przejrzą galerię zdjęć.

W zestawie znajduje się także karta pamięci o pojemności 8GB, która pomieści wszystkie potrzebne nam pliki. Będziemy mogli umieścić na niej zarówno ulubione bajki dla dziecka czy zdjęcia z wakacji – spokojnie, na wszystko wystarczy miejsca. W ten sposób zapewnimy komfort jazdy pasażerom. Od teraz jazda samochodem będzie kojarzyła się naszym pociechom z ciekawą rozrywką.

 

http://www.karmax.pl/stacja-multimedialna-karmax-gps-2din-kamera-cofania

 

Nawigacja i pozostałe funkcje urządzenia

Urządzenie multimedialne KARMAX GPS 2DIN dostajemy w zestawie z dokładnymi mapami Polski i Europy iGO. W dzisiejszych czasach nawigacja to jeden z najważniejszych elementów elektroniki w samochodzie, pozwalający na obliczenie dokładnej trasy podróży, ominięcie korków czy znalezienie szybszej drogi do naszego celu. Oferujemy aktualizacje dostępnych map co kilka miesięcy, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się martwić o ich przedawnienie. Nie zaskoczą więc nieoczekiwane roboty drogowe ani związane z nimi objazdy. Wszystko to znajdzie się w naszym urządzeniu, kierując wprost do miejsca przeznaczenia. Mapy działają na dowolnym programie do nawigacji. Dzięki zestawowi głośnomówiącemu, możemy przeprowadzić rozmowę telefoniczną bez konieczności zatrzymywania się, by znaleźć telefon lub wybrać odpowiedni numer. Połączenia zostaną przekierowane bezpośrednio na urządzenie KARMAX. Wszystko to w trosce o bezpieczeństwo nasze oraz rodziny. To opcja stworzona z myślą o osobach, które muszą pozostawać dostępne pod telefonem. Intuicyjne menu pozwoli na szybkie odebranie rozmowy bez przerywania jazdy.

 

W zestawie znajduje się także kamera cofania. Uruchomi się ona automatycznie po zmianie biegu na wsteczny. CAM-103 zamontujemy samodzielnie bez najmniejszego problemu, zapewniając sobie dodatkowe wsparcie przy manewrach na jezdni.

Ciekawą opcją wizualną jest możliwość ustawienia ekranu startowego z logiem producenta auta. W konfiguracji urządzenia znajdziemy większość znanych samochodowych marek, takich jak: Honda, Mitsubishi, Ford czy BMW.

 

Zawartość zestawu KARMAX GPS 2DIN

Poza kamerą cofania, kartą pamięci o pojemności 8GB i mapami iGO, w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy. Razem z urządzeniem radioGPS otrzymamy także poręczny pilot i rysik do poruszania się po jego funkcjach, a także intuicyjny zestaw montażowy z anteną GPS. KARMAX GPS 2DIN objęty jest 12-miesięczną gwarancją.